• Прийшов – побачив – захотів ще

  sdf

  Нарешті настав день, якого ми всі дуже чекали – Музей науки відкрив двері для відвідин у тестовому режимі! Сьогодні наш інтерактивний простір став таким, яким і має бути – його наповнили гамір, дитячий сміх і вигуки «Ух ти!», «Клааас!», «А це що?!». Експонати у буквальному сенсі цього слова ожили. Трицикл із квадратними колесами жодної хвилини не залишався без вершника чи вершниці. Макет рота став найдосліджуванішим у виставці «Людина» – через цікавість школярів його «молочний зуб» не припиняв випадати.

 • ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ
  Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит» запрошує…

  sdf

  Інтегрувати знання і практичні навички в техніці, природознавстві, історії, розвинути дослідницькі здібності, креативність, критичне мислення, навчитися роботи в команді й партнерства у спілкуванні та взаємодії – такі можливості дає школярам і педагогам Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит».

 • wow-РЕЗУЛЬТАТИ українських школярів  на міжнародних конкурсах

  sdf

  Можливо, пандемія COVID-19 істотно змінила світ і призвела до того, що інакшим став стиль життя більшості людей на планеті, але вплинути на підсумки участі слухачів МАН у міжнародних конкурсах їй не вдається. Наші школярі дають один і той самий результат ‒ найкращий. Нещодавно завершилися дві масштабні міжнародні освітні події ‒ фестиваль інженерії, науки та технологій (I-FEST) у Тунісі і конкурс винаходів та інновацій «Sahasak Nimavum» на Шрі-Ланці.

 • STARTUP WORLD CUP UKRAINE
  Найбільша у світі глобальна конференція і пітч-конкурс стартапів «Startup World Cup» тепер офіційно в Україні

  sdf

  Нещодавно «Ukrainian Future Incubator» Національного центру «Мала академія наук України» та організатор найбільшого у світі пітч-конкурсу стартапів із призовим фондом в $ 1 млн інвестицій підписали угоду про співпрацю. Це означає, що «UF Incubator» віднині офіційний представник «Startup World Cup». А переможець організованого нами регіонального етапу зможе презентувати свій стартап одразу на глобальному конкурсі в США, тоді як раніше для отримання такої можливості українцям доводилося проходити через регіональний етап відбору однієї з країн Європи.

 • Запустити блискавку, розгадати оптичну ілюзію та привести в дію інтерактивну стелю: що чекає на відвідувачів нового «Музею науки» в Києві

  sdf

  Уже 24 вересня Мала академія наук України відкриє на ВДНГ перший державний «Музей науки». Мета інтерактивного простору – стати місцем, де тисячі українців зроблять перший крок у знайомстві з наукою та дізнаються, як наукові відкриття, формули, фундаментальні дослідження та нові технології пов’язані з нашим повсякденним життям. Яким стане ревіталізований павільйон на ВДНГ? Над якими експонатами працювали команди з п’яти країн світу? Що українці побачать уперше?

 • PITCH DAY OF UF INCUBATOR RESIDENTS 2020
  Резиденти бізнес-інкубатора МАН отримали підтримку міжнародних бізнес-гігантів

  sdf

  11 стартапів від школярів та студентів – учасників бізнес-інкубатора Малої академії наук України Ukrainian Future Incubator – здобули високу оцінку фахівців зі Сполучених Штатів Америки, Польщі й України. Пітч проєктів відбувся 28 серпня в онлайн-форматі.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН