Літня школа організована для дітей від 6 до 12 років. Тут молодшим школярам допомагали розвивати навички критичного та креативного мислення і працювати в команді завдяки творчості. Групу супроводжували 5 спікерів і 5 модераторів.
Кожен день був присвячений окремій темі. Діти практикували сторітелінг і створювали власні захопливі історії з професоркою-культурологинею Ларисою Осадчою. Вправлялися в акторському мистецтві, навчилися їсти яблуко без самого фрукта, перетворювалися на лиходіїв і героїв з акторками Іриною Волошиною та Тетяною Туркою. Випробували себе як митців з художницею Наталею Антипіною: створили власні кольори шляхом змішування фарб і розмалювали чохли для телефонів. На поетичному майстер-класі з письменником Денисом Філоненком практикували віршотворення та віршотерапію, відчули себе креативниками й придумали віршовану рекламу щойно відкритої країни.
Усі набуті знання й навички щодня опрацьовувалися в групах через захопливі завдання під модераторством наших педагогів: Оксани Левицької, Катерини Яворської, Оксани Мережинської, Альони Івженко та Станіслава Усенка.
Крім навчання, чаювали та спілкувалися між собою на «байдиках-брейках», ділилися інтересами й рефлексували на тему отриманих знань. Декілька учасників зізналися: їм дуже бракувало таких неформальних зустрічей з однолітками, оскільки багато з них наразі перебувають далеко від дому та свого звичного кола спілкування.
Василь Дунець, завідувач відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки НЦ «МАНУ», поділився планами: з огляду на зацікавленість і великий запит команда організаторів має намір щоліта проводити такі літні школи.
Останні новини МАН
12.08.2022
Видавництво МАН «Мала академія» долучилося до проєкту Олени Зеленської «Книжки без кордонів»11.08.2022
Ужгород матиме свій Музей науки26.05.2022
Як розвивати музеї та освіту у воєнний час: обговорення зі світовою спільнотою